Úvod   |  
registrace-bc registrace-bh registrace-ho
registrace-hu registrace-km registrace-mo
registrace-ot registrace-ro registrace-st
registrace-ub registrace-uh registrace-zl
registrace-km2 registrace-km2 registrace-zd
registrace-ko registrace-br registrace-prv
registrace-ko registrace-mk registrace-ko
registrace-je registrace-hccp system-mj
  • Firma GASTROMA a.s., byla založena dne 31. 8. 1998 – viz obchodní rejstřík. Původní zaměření činnosti byl velkoobchod a distribuce mražených potravin, především drůbežího masa. Od pololetí roku 2000 zahájila firma porcování drůbeže na vlastní porcovně ve Strabenicích a od roku 2006 vyrábí na této provozovně polotovary a výrobky z drůbežího masa.
  • Firma GASTROMA a.s. je registrována dle ustanovení § 49 odst.1, písm.h), bod 2 zákona č. 166/1999Sb. o veterinární péči a podle čl.3 odst.1 písm.a) EP a rady ES č.854/2004 jako výrobce a distributor oprávněný k dodávce svých produktů v rámci celé EU pod značkou zdravotní nezávadnosti CZ 581 ES.
  • Součástí navazující na výrobní činnost je velkoobchod s mraženými a chlazenými potravinami pro maloobchodní prodej a gastronomii. Pro konečného spotřebitele slouží 5 podnikových prodejen s čerstvým masem, uzeninami a doplňkovým sortimentem.
  • Firma GASTROMA a.s. je vlastníkem značky Gastroma. Je držitelem certifikátu HACCP a od ledna 2009 získala certifikát ČSN EN ISO 9001:2001.

Na Váš zájem se těší za představenstvo firmy GASTROMA a.s.

 

 

Mgr. Igor Štěpánek – předseda představenstva

Webdesign: Rodad-Reklama.cz